Współzawodnictwo Sportowe Szczecińskich Szkół

Dnia  7 grudnia 2023r.w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych odbyło się Uroczyste Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szczecińskich Szkół za rok 2022/23. Na uroczystość zaproszeni zostali dyrektorzy i nauczyciele wychowania  fizycznego najlepszych szkół w Szczecinie w dziedzinie sportu szkolnego. Galę uświetniały występy grupy tancerek i gimnastyczek klubu MKS Kusy Szczecin.

Nagrody wręczali
Zastępca Dyrektora Wydziału Oświaty Grzegorz  Janowski, Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Krzysztof Synowiec oraz Radny Szczecina Bazyli Baran. Nagrodzone zostały 3 najlepsze szkoły podstawowe i średnie.

Nasza szkoła we współzawodnictwie międzyszkolnym zdobyła najwięcej punktów i zajęła zaszczytne  I miejsce. Nagrodą był czek na 4000zł na zakup sprzętu sportowego na wyposażenie szkoły. Nagrodę odebrał pan dyrektor Leszek Kocik oraz pp. Katarzyna Marcińczyk i Beata Grodkowska.

Na dyscypliny w jakich uczniowie rywalizowali na arenie sportowej składały się : koszykówka, piłka ręczna, piłka nożna, tenis stołowy, unihokej, ergometr wioślarski, kajakarstwo, mini piłka nożna klas IV, mini koszykówka klas IV, sztafety klas I-III,

3-bój lekkoatletyczny klas IV, czwórbój lekkoatletyczny klas VI i inne zawody lekkoatletyczne.

Gratulacje dla uczniów naszej szkoły oraz wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego.